- Jesteś niezalogowany lub nie masz jeszcze konta w naszym serwisie. Zaloguj się, aby w pełni korzystać ze strony. Nie masz konta? Zarejestruj się | Kliknij tutaj jeżeli nie pamiętasz hasła.
Twój avatar
zwińStrzelcy
zwiń |
x6 | Pierre Lasogga |
|
x4 | Raffael |
|
x3 | Adrian Ramos |
|
x2 | Tunay Torun |
|
x2 | Peter Niemeyer |
|
x1 | Christian Lell |
|
x1 | Andre Mijatovic |
|
x1 | Levan Kobiashvili |
|
x0 | Thomas Kraft |
|
x0 | Alfredo Morales |
Kartkowicze
zwiń![]() | x2 | Patrick Ebert |
![]() | x2 | Andre Mijatovic |
![]() | x2 | Adrian Ramos |
![]() | x2 | Christian Lell |
![]() | x1 | Peter Niemeyer |
![]() | x1 | Tunay Torun |
![]() | x1 | Maik Franz |
![]() | x1 | Andreas Ottl |
![]() | x1 | Levan Kobiashvili |
![]() | x1 | Pierre Lasogga |
Sonda
zwińNa jakiej pozycji wymagane są wzmocnienia przed grą w Bundeslidze?
Wypowiedzi
zwińRelacje
zwińNajaktywniejsi
zwiń| wiernyfan (804) |
| kapperg (740) |
| SZymo (579) |
| tomczyslaw (313) |
| Olympia (279) |
| maratjuvefan (264) |
| nicolas1990 (248) |
| Mateusz (188) |
| Noix (118) |
| niv (94) |
| januszb51 (64) |
| STARTer (63) |
| hertha fun (59) |
Aktualności |
zwińHertha BSC - Benfica Lizbona
Friedhelm Funkel: Po indywidualnym błędzie Łukasza Piszczka straciliśmy bramkę, ale drużyna walczyła o lepszy wynik i to się udało. Stworzyliśmy sobie akcje ofensywne, szczególnie w drugiej połowie, ale nie wykorzystaliśmy wszystkich. Mówię tu w szczególności o Nicu i Ramosie. Aby wygrywać spotkania z takimi drużynami jak Benfica to trzeba takie sytuacje wykorzystywać. Jestem jednak zadowolony z osiągnięcia swojej drużyny. Wynik daje nam nadal szanse na awans.
Jorge Jezus: Przed spotkaniem jak i przez całe 9 minut wierzyliśmy w zwycięstwo. Walczyliśmy przede wszystkim w pierwszej połowie. Myślę, że jeszcze jedna nasza bramka ustawiłaby nasz w lepszej sytuacji przed meczem rewanżowym.
Arne Friedrich: Zaspaliśmy w pierwszej połowie i straciliśmy bramkę. Pokazaliśmy jednak nasza ambicję w szczególności w drugiej połowie. Zobaczyliśmy dziś, że Benfica była do pokonania i możemy wygrać w Lizbonie.
Florian Kringe: Dzisiaj musieliśmy wygrać to spotkanie, ale dość szybko straciliśmy bramkę. Mieliśmy kilka dobrych szans, szczególnie w drugiej połowie. Szkoda tego słupka Maksymiliana Nicu. Mecz rewanżowy w Lizbonie nie będzie łatwy, ale pokazaliśmy dziś że możemy wygrać.
Maksymilian Nicu: Podarowaliśmy przeciwnikowi pierwszą połowę i wcześnie straciliśmy bramkę. W drugiej połowie mieliśmy kilka dobrych możliwości, między innymi mój słupek. Wszystko jest więc jeszcze możliwe w meczu w Lizbonie.
Bundesliga - aktualna kolejka
zwińBundesliga - następna kolejka
zwińOficjalny sklep kibica
Następny mecz
zwińTabela 2 Bundesligi
zwiń| 1. | Borussia Dortmund | 20 | 43 | |
| 2. | Bayern Monachium | 20 | 41 | |
| 3. | Schalke 04 | 20 | 41 | |
| 4. | Monchengladbach | 20 | 40 | |
| 5. | Werder Brema | 20 | 32 | |
| 6. | Bayer Leverkusen | 20 | 31 | |
| 7. | Hannover 96 | 20 | 30 | |
| 8. | 1899 Hoffenheim | 20 | 24 | |
| 9. | 1. FC Koln | 20 | 24 | |
| 10. | VFL Wolfsburg | 20 | 24 | |
| 11. | VFB Stuttgart | 20 | 23 | |
| 12. | Hamburger SV | 20 | 23 | |
| 13. | 1. FSV Mainz 05 | 20 | 22 | |
| 14. | 1. FC Nürnberg | 20 | 21 | |
| 15. | Hertha BSC | 20 | 20 | |
| 16. | 1. FC Kaiserslautern | 20 | 18 | |
| 17. | FC Augsburg | 20 | 17 | |
| 18. | SC Freiburg | 20 | 17 |














Przyszli do klubu:
Odeszli z klubu:







